Serwis Ogłoszeniowy Przedslubny.pl
Znajdź w serwisie:
Nowość! Kalendarium przedślubne »
 
 
 
 
KategoriaMuzyka / Pozostałe
Data dodania:2020-07-09
Lokalizacja:małopolskie, Oświęcim
Strona www:www.reviolin.wordpress.com
Telefon:781880017
E-mail:reviolin.info@gmail.com

Treść ogłoszenia

Oferuję oprawę muzyczną ślubów (na życzenie także ze śpiewem), do akompaniamentu organisty w kościele lub z własnym akompaniamentem na ceremonie niekościelne. Dodatkowe usługi to akompaniament podczas składania życzeń młodej parze, np. pod kościołem, w ogrodzie po ślubie itp., a także muzyka skrzypcowa do uroczystego weselnego obiadu (przeboje światowe, smooth jazz, delikatne ballady, lekkie utwory klasyczne).

Jestem skrzypkiem z wykształcenia a muzykiem ślubnym z przypadku, który okazał się być moim powołaniem. Od 10 lat pracuję także na weselach, wiem więc dokładnie, jak ważna jest dobra usługa w tym Jednym, Wymarzonym Dniu. Jestem profesjonalistką a moje doświadczenie w tej branży nauczyło mnie, że spoczywa na mnie największa odpowiedzialność z możliwych, prócz przepięknej muzyki: zapewnienie Młodej Parze spokoju umysłu, że zatrudniło się właściwą osobę na właściwe miejsce.

Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie. Na życzenie przygotowuję także utwory spoza mojego repertuaru, ale podczas ślubu kościelnego na utwory spoza tzw. "listy utworów dozwolonych", konieczna jest zgoda księdza i organisty.

Na ślub plenerowy i cywilny zabieram własne nagłośnienie: dyskretny głośnik i okablowanie wizualnie nie przeszkodzą w pięknych zdjęciach czy bezpiecznym poruszaniu się, a zapewnią odpowiednie nagłośnienie dla nastrojowej muzyki i umożliwią odtworzenie podkładów muzycznych, niezbędnych aby skrzypce mogły pokazać się z jak najlepszej strony.

Po zakończonej ceremonii, oferuję także grę skrzypcową do życzeń pod kościołem, w ogrodzie, w urzędzie: znowu, muzyka ma być dyskretnym tłem dla tego wzruszającego momentu, nie nachalną czy kiczowatą prezentacją artysty.

Podczas obiadu weselnego utwory z gatunku klasyki, jazzu, smooth jazzu, evergreeny oraz wszelkie piosenki o miłości, zagłuszą szczęk sztućców ale nie przeszkodzą gościom w rozmowie.

W mojej pracy dbam o detale i wyznaję zasadę, że mniej znaczy więcej: pilnuję jakości wykonania, stawiam na dobrą muzykę, nastrojowe nagłośnienie dopasowane do rozmiarów pomieszczenia czy momentu, repertuar dobrany ze smakiem i dostosowany do życzeń klienta. Cenię sobie także wizualną oprawę ceremonii oraz odpowiedni ubiór.

OBSZAR DZIAŁANIA: jako że mieszkam jedną nogą w Małopolsce a drugą w Wielkopolsce, poruszam się na terenie tych województw oraz tych, które mam po drodze.
Oświęcim - Bielsko-Biała - Kraków - Katowice i okręg GOP - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Wieluń - Kępno - Ostrów Wlkp. - Łódź - Konin - Koło - Września - Poznań - Pleszew --> tam bywam najczęściej. Dojadę również w okoliczne miejsca lub w inne, zupełnie odległe miejsce choć wówczas poproszę o zwrot kosztów paliwa.
Cena: 300.00 zł

Formularz kontaktowy

 
Treść zapytania: *
Twój adres e-mail, na który przyjdzie odpowiedź: *
 
Wprowadź kod z obrazka: *