Serwis Ogłoszeniowy Przedslubny.pl
Znajdź w serwisie:
Nowość! Kalendarium przedślubne »
 
 
 
 
KategoriaFotografia i Film / Wideofilmowanie
Data dodania:
Lokalizacja:małopolskie, Dobczyce
Strona www:www.photograph.pl
Telefon:513305306
E-mail:biuro@photograph.pl

Treść ogłoszenia

PHOTOGRAPH.PL pragnie zaoferować Państwu niezwykłą pamiątkę w postaci fotografii i filmu ślubnego z dnia Państwa zaślubin.
Jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo! Oferujemy kompleksowe przygotowanie wesela, od fotografii, wideofilmowania, dekoracji sal, wynajmu limuzyn po iluminację świetlną nadającą klimat całej oprawie. Filmujemy w FULL HD bez dopłat za tę jakość, bez zbędnych lamp (nie psując klimatu) na najlepszych kamerach stosowanych na weselach. Nie wymagamy zaświeconego światła na sali weselnej. Nasze kamery to Sony PMW-EX1R. Stosujemy krany kamerowe, i stabilizatory obrazu Glidecam X-10 i X30.
Fotografujemy na najlepszych aparatach Canon i obiektywach z serii L.
Gwarantujemy, że Wasz film i fotografie nie będą standardowe i bez wyrazu. Dbamy o każdy szczegół! Nie otrzymają Państwo od nas brzydkich plastikowych opakowań, najtańszego albumu za 30-50zł. Dbamy o smak i styl, toteż oprawa naszej pracy jest również na wysokim poziomie. Nie zajmujemy się tą branżą z przypadku, toteż nasz sprzęt jest z najwyższej półki, a my sami przechodzimy ciągłe szkolenia, aby nadążyć za zmieniającymi się trendami, technikami filmowania i montażu. Dbamy o to aby każdy film był inny, nie szablonowy!

Zapraszamy na naszą stronę: photograph.pl i do kontaktu telefonicznego: 513 305 306 lub 509 168 485. Zapraszamy na spotkanie, na którym przedstawimy Państwu całą gamę wykonanych materiałów filmowych i fotograficznych.

Jeżeli nie chcecie aby Wasz film był przewijany podczas oglądania, a zdjęcia wertowane z niesmakiem na twarzy, tylko aby każdy oglądał je z zachwytem to PHOTOGRAPH.PL będzie najlepszym wyborem.
Cena: 1 600.00 zł

Formularz kontaktowy

 
Treść zapytania: *
Twój adres e-mail, na który przyjdzie odpowiedź: *
 
Wprowadź kod z obrazka: *