Serwis Ogłoszeniowy Przedslubny.pl
Znajdź w serwisie:
Nowość! Kalendarium przedślubne »
 
 
 
 
KategoriaOrganizacja ślubu / Pozostałe
Data dodania:
Lokalizacja:świętokrzyskie, Końskie
Strona www:
Telefon:606112972
E-mail:retrolimuzynycadillac@interia.pl

Treść ogłoszenia

Tak wyjątkowy dzień jakim jest dzień ślubu powinien zostać uświetniony spektakularnym pojawianiem się Pary Młodych. Nie ma lepszego sposobu niż przyjazd klasykiem motoryzacji. A jeśli klasyk to tylko amerykański Cadillac
To marka od zawsze kojarzona z luksusem, prestiżem i wszystkim co wyjątkowe. Zalety podróżowania tymi samochodami doceniło wiele znanych osobistości ze świata biznesu, rozrywki i polityki.
Oferujemy cztery wyjątkowe modele:
Czarny Cadillac Fleetwood Imperial Limousine rocznik 1939
W Stanach Zjednoczonych model Fleetwood 75 określano mianem „limuzyny prezydenckiej” właśnie ze względu na jego reprezentacyjność i komfort. Nasza ośmioosobowa limuzyna uwodzi przepiękną sylwetką, błyszczącym jak lustro czarnym lakierem i świeżo położonymi chromami.
Biały Cadillac Fleetwood 75, Limousine, rocznik 1970
Ta limuzyna to klasyczny amerykański krążownik szos - mierzy 6,4 metra długości i ponad 2 metry szerokości tworząc niezwykle przestronne i wygodne wnętrze dające nieopisany komfort jazdy. Nasz Cadillac to egzemplarz z limitowanej serii dziewięcioosobowych limuzyn Fleetwood 75, luksusowy i przestronny, wyposażony z niezwykłym przepychem.
Beżowy Cadillac BROUGHAM SERIES 75, tzw. „ostatni Elvis”, rocznik 1974
Prezentowany przez nas sześcioosobowy model, nieprawdopodobnie piękny, niesłychanie rzadki, niesamowicie komfortowy, to tzw. „ostatni Elvis” wyposażony zgodnie z wymaganiami i wytycznymi Króla. Beżowy lakier i czarny dach wiernie oddaje ulubioną stylistykę Presleya, bo właśnie takim autem najchętniej jeździł.
Cadillac De Ville Cabrio, rocznik 1969
To amerykański synonim luksusu, sześcioosobowy krążownik szos. Legendarne skrzydła stylistyką wpisują limuzynę w erę lotów w kosmos. Jedno auto – dwa światy. Kilka sekund i płynnym ruchem z dystyngowanego i przytulnego wnętrza przenosi pasażerów w otwartą przestrzeń świata przygody, sprawiając, iż na twarzach czują pęd powietrza, a nad głowami widzą niebo, podczas gdy nasza biała limuzyna delikatnie mknie po drodze dając poczucie bezpieczeństwa i komfortu jazdy.
Dla tych z Państwa, którzy pragną mocnych wrażeń mamy zestaw pojazdów wojskowych, które w spektakularny sposób uświetnią dzień ślubu.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą:
e-mail: retrolimuzynycadillac@interia.pl, tel. 606 112 972

Formularz kontaktowy

 
Treść zapytania: *
Twój adres e-mail, na który przyjdzie odpowiedź: *
 
Wprowadź kod z obrazka: *