Serwis Ogłoszeniowy Przedslubny.pl
Znajdź w serwisie:
Nowość! Kalendarium przedślubne »
 
 
 
 
KategoriaTransport / Auta osobowe
Data dodania:
Lokalizacja:świętokrzyskie, Końskie
Strona www:
Telefon:606112972
E-mail:dorosa@interia.pl

Treść ogłoszenia

Mercedes W115 Pullman LWB (long-wheelbase) przedłużona wersja, rocznik 1973
Mercedes W115 Pullman to ostatni z rodziny Mercedesów, który łączy w sobie technologiczną nowoczesność i starą klasyczną elegancję. Limuzyna stworzona została z myślą o ludziach wyjątkowych, o wysublimowanym guście, jak imię kobiety od której wywodzi się jej nazwa. To takimi autami podróżowali prezydenci, premierzy i koronowane głowy wielu państw nadając jej dyplomatyczny charakter.
Historia trójramiennej gwiazdy zdobiącej maskę sięga już ponad 125 lat, zawsze kojarząc się z ekskluzywnością i jakością, nadal niepodzielnie królując na rynku motoryzacji. Pierwszy Pullman trafił do sprzedaży w 1963 roku i od razu stał się synonimem najwyższej marki i bezpieczeństwa.
Nasza limuzyna wprost emanuje elegancją, luksusem i prestiżem, zdecydowanie zwracając na siebie uwagę. Perłowy lakier, chromowane detale, łagodnie opadająca ku tyłowi linia tak specyficzna dla lat 70-tych sprawiają, iż jest po prostu piękna. Charakterystyczny grill, szerokie i groźne spojrzenie ogromnych reflektorów oraz czysty dźwięk sześciocylindrowego silnika dopełniają dostojnego wyglądu limuzyny. Nawet po ponad trzydziestu latach widać i czuć, że jakością i komfortem niewiele ustępuje współczesnym autom porównywalnej klasy
Wnętrze Mercedesa Pullmana urzeka swoją przestronnością i wygodą, podobnie jak słynące z przepychu, obszerne wagony kolejowe marki Pullman, po których przedłużony Mercedes odziedziczył nazwę. Prawdziwie królewskie wymiary tworzące wyjątkową przestronność wnętrza i komfort najwyższej próby, oferują pasażerom maksimum luksusu.
Limuzyna swobodnie mieści osiem osób zapewniając im doskonałe warunki podróżowania na niezwykle wygodnych fotelach. Nieprzecenioną zaletą auta są dwie kanapy z tyłu posadowione w stylu Vis-à-vis, gdzie pasażerowie siedzą twarzami do siebie . Mało które auto daje tę możliwość. Taki układ kanap tworzy ogromną przestrzeń sprawiając komfortowe warunki dla Pary Młodej i Świadków. Nie mniej istotnym elementem są również szeroko otwierające się drzwi, które ułatwiają wsiadanie, zwłaszcza Pani Młodej w jej pięknej białej sukni.
Podróż naszą limuzyną daje możność rozkoszowania się luksusem i wygodą własnego, bardzo specjalnego miejsca w tym świecie.

Formularz kontaktowy

 
Treść zapytania: *
Twój adres e-mail, na który przyjdzie odpowiedź: *
 
Wprowadź kod z obrazka: *