Serwis Ogłoszeniowy Przedslubny.pl
Znajdź w serwisie:
Nowość! Kalendarium przedślubne »
 
 
 
 
KategoriaMuzyka / Zespoły muzyczne
Data dodania:
Lokalizacja:kujawsko-pomorskie, KORONOWO
Strona www:
Telefon:516827768
E-mail:INFO@DANCING-QUEEN.PL

Treść ogłoszenia

HASLO : DANCINGQUEEN121
Wedding Dreams - Wesele Marzeń, charakteryzuje się doświadczeniem oraz jakością, dlatego pragniemy zaoferować przyszłym Nowożeńcom, oprawę muzyczną wraz z animacją artystyczną przyjęcia weselnego. Nasza oferta jest skierowana do Klientów, którzy oczekują wysokiej jakości sprzętu multimedialnego, znakomitego doboru repertuaru, konferansjerki na bardzo wysokim poziomie.
Koszt kompleksowej oprawy muzycznej przyjęcia weselnego to 1250 zł Cena jaką oferujemy obejmuje zapewnienie profesjonalnej techniki estradowej i multimedialnej, licencji ZAiKS, oprawy muzycznej wraz z animacją artystyczną do 12 godzin, dojazdu do 50 km w obrębie Bydgoszczy.
Ponadto oferujemy oprawę muzyczną "Wyjścia z Domu Pani Młodej", "Poprawin". Na specjalne zlecenie przygotowujemy prezentacje multimedialną oraz miks na okoliczność Pierwszego Tańca, w naszej ofercie znajdą Państwo dekorację światłem.
Umów się na spotkanie, przyjedziemy i przedstawimy to jak są prowadzone imprezy przez " Dancing Queen - Mobile DJ", pokażemy Wam nasze materiały audio i video. Spotkanie nic nie kosztuje !
Zajmujemy się prowadzeniem imprez od wielu lat, dla Nas najważniejsze jest zadowolenie Naszych Klientów, dlatego jeśli szukacie kogoś kto, poprowadzi Wasze Wesele , zapraszamy do kontaktu tel. 516 - 827 - 768, email : info@dancing-queen.pl . Działamy na terenie woj. Kujawsko ? Pomorskiego, Wielkopolskiego, Pomorskiego, Warmińsko ? Mazurskiego, Mazowieckiego.
Zapraszamy na nasz firmowy Fan Page na facebooku : http://www.facebook.com/dancingqueendj
Możliwość dowolnej konfiguracji usługi pod Klienta.
Gramy Legalnie - Licencja ZAiKS, Umowa, Faktura !
Dla Nas niemożliwe, nie istnieje !
Pozdrawiamy Ekipa Dancing Queen!
Cena: 1 250.00 zł

Formularz kontaktowy

 
Treść zapytania: *
Twój adres e-mail, na który przyjdzie odpowiedź: *
 
Wprowadź kod z obrazka: *