Serwis Ogłoszeniowy Przedslubny.pl
Znajdź w serwisie:
Nowość! Kalendarium przedślubne »
 
 
 
 
KategoriaMuzyka / Zespoły muzyczne
Data dodania:
Lokalizacja:małopolskie, Zawoja
Strona www:www.swist-zawoja.pl
Telefon:504603523
E-mail:dodo.wojtowicz@gmail.com

Treść ogłoszenia

Szanowni Państwo!

Chciałabym zaoferować Państwu usługi Zespołu Muzycznego ?Świst?, który jednocześnie grywa również w wydaniu tradycyjnej kapeli góralskiej. Jesteśmy zespołem pięcioosobowym, w składzie: gitara elektryczna, gitara basowa, instrumenty perkusyjne, klawisze oraz skrzypce. Gramy muzykę różnego kalibru. Począwszy od biesiady, poprzez disco- polo, piosenki folkowe, bluesa, rocka, hity radiowe i zagraniczne, aż po nasze własne kompozycje. Oprawiamy niemal każdy rodzaj imprezy, począwszy od całego wesela, bankietu, itd. aż po obgrywki weselne, ogniskowe czy tzw. ?do kotleta?.
Jako górale reprezentujemy folklor babiogórski. Nie mniej jednak w naszym repertuarze znajdują się piosenki z różnych regionów Polski i zagranicy, głównie żywieckie, podhalańskie, orawskie oraz węgierskie i słowackie. W tym wypadku nasz skład jest czteroosobowy: akordeon, basy, skrzypce oraz śpiew.
Mamy wieloletnie doświadczenie. Graliśmy już w wielu regionach, m.in. na festiwalu w Kurniku, w Aleksandrowie Kujawskim, Tomaszowie Lubelskim, Szklarskiej Porębie oraz niemal całej Małopolsce. Gościliśmy również na TKB w Czechach oraz na międzynarodowych warsztatach muzycznych na Węgrzech.
Jesteśmy młodymi ludźmi, pełnymi energii i lubianymi przez naszych słuchaczy oraz posiadającymi odpowiedni sprzęt i stroje do wykonywanego zadania :)

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

NO TO ŚWIST!

Z poważaniem
Dominika Wójtowicz
Zespół Muzyczny ?Świst?
www.swist-zawoja.pl

Formularz kontaktowy

 
Treść zapytania: *
Twój adres e-mail, na który przyjdzie odpowiedź: *
 
Wprowadź kod z obrazka: *